Drodzy Rodzice

24 maja 2024r. odbędzie się II Białobłocka Olimpiada Przedszkolaków „Ruch to zdrowie”. W sportowych zmaganiach udział wezmą dzieci 5 i 6 letnie z naszego przedszkola oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Białych Błotach. Głównym celem olimpiady jest rozwijanie zainteresowań sportowych dzieci,
kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa, a także integracja dzieci. Przygotowanie takiej imprezy to duże przedsięwzięcie, dlatego zachęcamy Państwa do wsparcia nas w przygotowaniu imprezy. Za każdą formę pomocy rzeczową lub finansową będziemy wdzięczni. Wpłat można dokonywać na konto Rady Rodziców naszego przedszkola, a w tytule przelewu prosimy wpisać „Olimpiada”.

Dziękujemy za zrozumienie