Narodowe święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po latach zaborów, niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków, nasz kraj odzyskał suwerenność. Podczas obchodów 11 listopada czcimy pamięć tych, którym udało się podnieść kraj z ogromnych zniszczeń i wojny.

O symbolicznej godzinie 11:11 nasze przedszkolaki, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi a także przedszkolaki ze szkoły oraz zaproszeni goście zaśpiewali wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego”. Po zakończeniu śpiewania z balonów stworzyły „żywą flagę”.

W ten sposób nasze przedszkole włączyło się we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

DCIM\100MEDIA\DJI_0714.JPG
DCIM\100MEDIA\DJI_0716.JPG