22 kwietnia w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Ziemi. Na plakacie umieszczonym w holu przedszkola dzieci i rodzice zapisywali życzenia dla Ziemi z okazji jej urodzin. Przedszkolaki ze wszystkich grup przygotowały piękne występy, podczas których zaprezentowały układy taneczne, wiersze, piosenki oraz przedstawienie, pt. „Ratujmy nasze morze”, a przy wejściu do przedszkola zawisła galeria prac, pt. „Przyroda widziana oczami dzieci”. Dzieci z grupy C2 ” Elfy” z oddziału w Zielonce wzięły udział w akcji „Sprzątania świata” i pozbierały śmieci pozostawione w okolicznym lesie. Natomiast na holu przedszkola można było zobaczyć wystawę prac przygotowanych w ramach akcji „Kwiaty w doniczkach z odpadów”, które upiększą grupowe ogródki przedszkolne.