19 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Gminny Turniej Ekologiczny, pt. „Każdy Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy”. Turniej skierowany był do dzieci uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Białe Błota. Każda 3-osobowa drużyna musiała wykazać się wiedzą dotyczącą przyrody, ekologii oraz ochrony środowiska. Turniej rozpoczął się występem dzieci z grupy „Pszczółki”, które zaprezentowały przedstawienie, pt. „Ratujmy nasze morze”. Po przeprowadzeniu pięciu konkurencji turniejowych wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Przyłękach oraz Gminne Przedszkole „Wróżka” – filia w Białych Błotach. Drugie miejsce należało do Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego „Zakątek Przedszkolaka” w Łochowie oraz do Gminnego Przedszkola „Wróżka” w Białych Błotach. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Przedszkola Publicznego „Korona” w Murowańcu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju! Dziękujemy również nauczycielom za przygotowanie dzieci oraz rodzicom za wsparcie. Do zobaczenia w kolejnej edycji!