Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie pt.: ” NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY”.

Główną ideą konkursu jest kultywowanie obrzędów i tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz zacieśnianie więzi rodzinnych.

Dodatkowym aspektem jest pozyskanie środków na upiększenie/zagospodarowanie przestrzeni zielonej przed przedszkolem znajdującej się przed salami nr 13 i 14, jednym z pomysłów jest zbudowanie tam ŚCIEŻKI SENSORYCZNEJ. Więc wszystkie prace uczestników, którzy wyrażą na to zgodę zostaną przekazane na kiermasz bożonarodzeniowy, którego organizatorem jest RR działająca przy Gminnym Przedszkolu „Wróżka” w Białych Błotach, a pozyskane środki zostaną przekazane właśnie na ten cel.