W filii w Białych Błotach grupa „Żabek” zakończyła

dwusemestralny projekt „BOHATER TYGODNIA”.

Celem projektu było  rozwijanie sfery społecznej dzieci w zależności od ich indywidualnych potrzeb. Dzieci uczyły się autoprezentacji,  umiejętności dzielenia się swoimi rzeczami, budowały pozytywną samoocenę.
Nieodzownym elementem projektu był udział rodziców, którzy tak licznie odwiedzali nasze przedszkole w ramach jednego z  przywilejów, który przysługiwał bohaterowi. Rodzice prezentowali swoje zawody oraz pasje. Dzięki ciekawym akcesoriom, eksperymentom, pracom plastycznym budowaliśmy wspólną więź i realizowaliśmy edukację w sferze preorientacji zawodowej
Poznaliśmy pracę: florystki, technika radiologa, nauczyciela wychowania fizycznego, biologa, nauczyciela świetlicy, pracowników branż produkcyjnych, trenera kajakarzy, projektantki wnętrz, trenera sportów konnych, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pracownika drukarni,  spawacza, pielęgniarki, kosmetolożki, nauczycieli akademickich. Dzięki Państwa zaangażowaniu dzieci spędziły wyjątkowe chwile.