Dnia 20 czerwca odbyła się uroczystość z okazji ukończenia przedszkola przez dzieci z grupy C2 „Elfy” w filii naszego przedszkola w Zielonce. Uroczystość uświetnili swoją obecnością kierownik Centrum Obsługi Edukacji i Sportu pan Patrycjusz Migawa oraz wójt Gminy Białe Błota pan Dariusz Fundator, który podziękował pani Dyrektor oraz kadrze przedszkola za pracę włożoną  w edukację najmłodszych mieszkańców naszej Gminy, a zebranym rodzicom pogratulował wspaniałych pociech oraz życzył udanych wakacji.

Spotkanie rozpoczął polonez, po którym dzieci przedstawiły krótki program artystyczny.

Na zakończenie uroczystości nastąpiło wręczenie dyplomów i upominków absolwentom, którzy nie kryli łez wzruszenia.