2 czerwca 2023r. na stadionie Klubu Sportowego Spójnia odbyła się
I Białobocka Olimpiada Przedszkolaków „Ruch to zdrowie”.
W sportowych zmaganiach udział wzięły dzieci z naszego przedszkola
oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Białych Błotach (około 400 dzieci).
Głównym celem olimpiady było rozwijanie zainteresowań sportowych dzieci,
kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa,
a także integracja dzieci oraz wspólne świętowanie 50-lecia Gminy Białe Błota.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Białej Błota Pan Dariusz Fundator.
Sportowe zmagania przedszkolaków oceniało niezależne jury – Trenerzy Klubu Sportowego „Spójnia”.
A oto lista zwycięzców:

Kategoria wiekowa 3- 4 latki

Miejsce I grupa A 7 Pszczółki

Miejsce II A 6 Krasnoludki

Miejsce III  grupa B 1 Żabki

Kategoria wiekowa 5-6 latki

Miejsce I dzieci 6 letnie Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Białe Błota

Miejsce II grupa A 9 Zajączki

Miejsce III A grupa A 3 Sowy

Kategoria specjalna – „ Przeciąganie liny”

I miejsce Reprezentanci Pracowników Oddziałów Przedszkolnych przy SP w Białych Błotach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji oraz za ufundowanie nagród, a szczególnie: Radzie Rodziców GP „Wróżka” w BB, Radnym Gminy Białe Błota, Strażakom z OSP Białe Błota, P. Paulinie ze Szkoły Tańca „Bohema”.

Osobne podziękowania kierujemy dla pana Krzysztofa Wolsztyńskiego za przekazanie wejściówek na 5 Memoriał Ireny Szewińskiej.

Gorąco dziękujemy również Trenerom Klubu Sportowego Spójnia za współpracę i pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu „I Białobłockiej Olimpiady Przedszkolaków „ Ruch to Zdrowie””.