Sylwester to czas pożegnania Starego Roku, a powitanie Nowego Roku. W tym dniu przedszkolaki poprzez liczne zabawy integracyjne weszły tanecznym krokiem w 2023 rok. Ten bal był dla przybyłych dzieci niespodzianką. Hol przedszkola przystrojony był licznymi balonami i serpentynami. Każdy uczestnik balu miał na sobie atrybut sylwestrowy, w postaci m. in.: masek, czapeczek, okularów. Nie zabrakło też specjalnych świetlnych iluminacji, które nadały sylwestrowego klimatu. Wszystko to udało się dzięki niezastąpionej i pełnej energii Pani Mariolki, która pełni w przedszkolu rolę pomocy nauczyciela. Bal Sylwestrowy poprowadziła Pani Dyrektor, a Dj Rysiu dostarczał rozrywki w postaci profesjonalnej muzyki. Mamy nadzieję, że ta uroczystość na długo pozostanie w naszej pamięci.Wszystkim rodzicom, pracownikom i sympatykom naszego przedszkola życzymy, aby 2023 rok był pełen radości i uśmiechu, a wszystkie troski odeszły w dal.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!