Drodzy rodzice

przypominam Państwu, ze jestem do Waszej dyspozycji w dni powszednie w godzinach mojej pracy tj 7:00-12:00, oczywiście przy wykorzystaniu ustalonych form komunikacji: strona internetowa, email grupy A2, mój prywatny nr telefonu, z możliwością przesłania także wiadomości SMS. Co z resztą Państwo czynią. Za współpracę pragnę bardzo podziękować. Tym samym informuję Państwa, że w związku z wczorajszą decyzją sanepidu tj. dalszym zawieszeniem działalności Gminnego Przedszkola Wróżka w nadchodzącym tygodniu będę również do Państwa dyspozycji na tych samych zasadach. Pracę zdalne będę wykonywała w godzinach 7:00-12:00. w poniedziałek zamieszczę plan dydaktyczno – wychowawczy na nadchodzący tydzień i w każdym dniu będę przesyłała propozycje zabaw dla dzieci: za pośrednictwem strony internetowej przedszkola oraz poprzez pocztę elektroniczną. W razie jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt.

Życzę zdrowia

Anna Łech