24 maja 2024 r. 5 i 6-latki wzięły udział w II Białobłockiej Olimpiadzie Przedszkolaków „Ruch to zdrowie” zorganizowanej przez Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach we współpracy z Gminnym Klubem Sportowym „Spójnia”, Klubem Sportowym „Czapla” oraz Klubem „Mała Koszykówka”. Mali olimpijczycy brali udział w różnych dyscyplinach: tor przeszkód, rzut oszczepem, rzut do kosza, strzały do bramki, przeciąganie liny. W trakcie rywalizacji nie zabrakło sportowych emocji jak również ogromnego dopingu, a przede wszystkim dobrej zabawy. Sportowe konkurencje dały wiele radości dzieciom, które z wielkim zaangażowaniem brały udział w rywalizacjach, pamiętając o tym, że najważniejsza jest dobra zabawa. Gratulujemy zajęcia I miejsca „Zajączkom” z naszego przedszkola. Tak naprawdę zwycięzcami są wszyscy, bo przecież sport to zdrowie.