Dnia 15.12.2023r. odbył się w naszym przedszkolu wyjątkowy „Koncert kolęd”, podczas którego wystąpiły dzieci oraz wyjątkowi muzycy- pan Jerzy Gralak i pan Damian Gralak. Na widowni zasiedli zaproszeni goście: Wójt Gminy Białe Błota- pan Dariusz Fundator, St. Wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy- pani Anna Borysiak, Sołtys Białych Błot- pan Kazimierz Jadomski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Białe Błota- pan Henryk Sykut, Radni Gminy Białe Błota– pani Aleksandra Lubońska i pan Jacek Krzyżanowski, Ks. Proboszcz Parafii Białe Błota – Arkadiusz Muzolf, Ks. Proboszcz Parafii Ciele– dr. Rafał Muzolf oraz Przewodnicząca Rady Rodziców- pani Agnieszka Kujawa- Kowalska. Artyści wprowadzili przedszkolaki oraz zgromadzonych gości w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne oraz wykazały się znajomością najpiękniejszych kolęd i pastorałek.