„W piękny, słoneczny dzień odbyła się w naszym przedszkolu akcja „Czytanie na polanie”. Chętne grupy spotkały się na świeżym powietrzu, aby wspólnie spędzić czas z książką. Dopisała nie tylko pogoda, ale również doskonałe humory wszystkich obecnych.Podczas spotkania czytaliśmy ciekawe historie, które pobudzały wyobraźnię i zachęcały do rozmów. Był to czas pełen radości, uśmiechu oraz wspólnego odkrywania świata literatury. Akcja „Czytanie na polanie” pokazała, że książki można czytać wszędzie, a wspólne czytanie daje wiele przyjemności.









