5 marca odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Piosenki Angielskiej „Singing Fairy” dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Białe Błota. Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Białe Błota- pan Dariusz Fundator, który wraz z Radą Rodziców sfinansował nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. Pierwsze miejsce w kategorii 3-4 latki otrzymała Joanna Bełka z Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego „Zakątek Przedszkolaka”. Drugie miejsce zajęła Matylda Mroczek z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach. Trzecie miejsce ex aequo otrzymały Ida Sosińska z Niepublicznego Przedszkola „4 Pory Roku” w Cielu oraz Kornelia Cieślewicz z Gminnego Przedszkola „Wróżka” w Białych Błotach. W kategorii 5-6 latki zwyciężyły Maria Seydak z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Przyłękach oraz Matylda Szmuc z Gminnego Przedszkola „Wróżka” w Białych Błotach. Drugie miejsce otrzymały Marcelina Wengierska z Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego „Zakątek Przedszkolaka” oraz Lilla Maron z Niepublicznego Przedszkola „4 Pory Roku” w Cielu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu ogromnego talentu językowego i muzycznego, a także odwagi, dzięki której tak wspaniale wystąpiły. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za przygotowanie dzieci oraz ogromne wsparcie, które okazali artystkom podczas ich występów. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu. Do zobaczenia za rok!