20 stycznia 2024r. odbył się XII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. „Hej, kolęda, kolęda!” pod honorowym patronatem wójta gminy Białe Błota pana Dariusza Fundatora. Nasze przedszkole reprezentował zespół dzieci z grupy C2 „Elfy” oraz Hanna Smeja z grupy B1 „Żabki”.

Przedstawiamy wyniki w kategorii przedszkola:

– II MIEJSCE (małe zespoły) – Alicja Kołodziejska, Mikołaj Nawrocki, Krzysztof Gadaszewski, Adam Janas z grupy C2 „Elfy” z Gminnego Przedszkola „Wróżka” w Białych Błotach- filia Zielonka, pod kierunkiem pani Agnieszki Wachowiak, Agaty Lejman i Kingi Milewskiej,

– Wyróżnienie (występ indywidualny) – Hanna Smeja z grupy B1 „Żabki” z Gminnego Przedszkola „Wróżka”- filia w Białych Błotach, pod kierunkiem pani Moniki Wysockiej i Agnieszki Szeremety.

Gratulujemy wszystkim naszym przedszkolakom wspaniałych występów oraz zdobytych nagród. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie dzieci.