Grupa 11 – dzieci 4 letnie:SS Filia w Zielonce


Nauczyciele:

Paulina Knop
Agata Lejman
 
Pomoc nauczyciela:
Bożena Kołodziejska
 

Zajęcia dodatkowe

    J. angielski - wtorek i czwartek o godz. 9:00 - 9:15/ 12:45 - 13:00

   Rytmika - wtorek o godz. 9:00 - 9:15

    

Harmonogram posiłków

   Śniadanie - godz. 8:20

   Obiad - godz. 11:45

   Podwieczorek - godz. 13:45

                                      INFORMACJE DLA RODZICÓW:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW NA ZEBRANIE INFORMACYJNE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 28 LISTOPADA (ŚRODA) O GODZ. 17:00

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!!!
W DNIU 23 LISTOPADA (PIĄTEK) W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIEMY OBCHODZIĆ "DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA".
PROSIMY, ABY WSZYSTKIE DZIECI TEGO DNIA PRZYNIOSŁY SWOJE ULUBIONE MISIE:)

JESTEŚMY OGROMNIE WDZIĘCZNI MAMIE ADASIA - PANI MAŁGORZACIE JAGÓDKA ZA PODAROWANE MATERIAŁY PAPIERNICZE I OZDOBY. DZIĘKUJEMY:)

DZIĘKUJEMY ZA ZABAWKI:) SERDECZNIE DZIĘKUJEMY MAMIE MIKOŁAJA - PANI KATARZYNIE MAŃKA ZA PIĘKNE ZABAWKI, KTÓRE PRZEKAZAŁA NA RZECZ NASZEGO PRZEDSZKOLA. BĘDĄ ONE PRZEZ DŁUGI CZAS CIESZYĆ NASZE DZIECI Z GRUPY XI:)

NADESZŁA JESIEŃ ,,, PIĘKNA PORA ROKU, KTÓRA DAJE NAM WIELE DARÓW. W NASZEJ SALI MAMY KĄCIK PRZYRODY, DLATEGO PROSIMY (W MIARĘ MOŻLIWOŚCI) O PRZYNIESIENIE I WZBOGACENIE GO DARAMI  JESIENI (NP. KASZTANY, DYNIE, JARZĘBINA, SZYSZKI, KOLOROWE LIŚCIE ITP.)  

Z radością informujemy, że nasza grupa bierze udział w projekcie pt. "Mały Miś w wielkim świecie literatury". Głównym celem projektu jest promowanie i rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci.
Miś odbędzie czytelniczą podróż po domach przedszkolaków, ale również zapraszamy rodziców do odwiedzenia nas i przeczytanie dzieciom wybranej bajki, wiersza ... :)

Wydarzenia w naszej grupie

 

 

WITAMY W PRZEDSZKOLU!

 

Witamy po wakacjach... 3 września jak co roku do naszego
przedszkola zawitała Wróżka, która uśmiechem i słodkościami powitała wszystkie dzieci. 

 

 

 

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

 

19 września 2018 roku do naszego przedszkola z wizytą przybyła
pani policjantka z Komisariatu Policji w Białych Błotach.
Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna
i niebezpieczna jest praca policjanta. Najmłodsi utrwalili zasady uczestnictwa w ruchu drogowym oraz jak należy zachować się w różnych niebezpiecznych sytuacjach. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa, które na długo pozostanie
w pamięci naszych dzieci.

 

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia zabawom
i uśmiechom nie było końca. Dodatkową atrakcją był piknik integracyjnypt. "Święto Pieczonego Ziemniaka" zorganizowany dla dzieci i rodziców z grupy 11 i 12. Imprezie dopisywała słoneczna pogoda i dobry humor:)

 

 

DZIEŃ CHŁOPAKA!

 

28 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Chłopaka".
Tego dnia chłopcy wzięli udział w różnych konkursach i zdobyli tytuł SUPER CHŁOPAKÓW! Były dyplomy i drobne upominki oraz mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. 

 

DZIEŃ DRZEWA

 

Dzień Drzewa obchodzony jest 10 października. Z tej okazji dzieci obejrzały prezentację multimedialną na temat drzew, ich roli
w przyrodzie i w życiu człowieka. Tego dnia dzieci sadziły cebulki kwiatów w naszym ogródku ptrzedszkolnym, aby wiosną pięknie zakwitły. Podczas zdobywaniu wiedy przyrodniczej towarzyszyła nam zabawa, tańce i śpiewy.

 

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony corocznie 14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników Oświaty.
I w naszym przedszkolu ten dzień był bardzo uroczysty.
Dzieci z gr. XI i XII zaprezentowały przygotowany specjalnie z tej okazji program artystyczny dla zaproszonych gości. Z wielkim przejęciem dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach muzycznych, a nawet tańczyły. Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście i panie otrzymały od dzieci upominki i życzenia.

 

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za pamięć i miłe słowa
z okazji Dnia Edukacji Narodowej:)

100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ
POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI!

 

W ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości dniu 8 listopada dzieci z naszej grupy wzięły udział w uroczystościach, które odbyły się w Gminnym Przedszkolu "Wróżka" w Białych Błotach przy
ul. Centralnej 27. Nasze Przedszkolaki również włączyły się w akcję "Rekord dla Niepodległej" - 9 listopada o godz. 11:11 zaśpiewały hymn narodowy.