Witam was serdecznie!

Dzisiaj środa, a więc pora na zabawy matematyczne.

Zapraszam!

Domowe rytmy- zabawa matematyczna

Rodzicu! Pierwsze wasze zadnie będzie polegało na stworzeniu domowych rytmów. Możecie wykonać je np. z klocków, piłek, kredek, makaronu. Wybierzcie dwie rzeczy które zamierzacie użyć do zabawy. Następnie rodzic tworzy początek rytmu, np. kredka-klocek-kredka-klocek-kredka. Zadaniem dziecka jest kontynuować układanie rytmu według przedstawionego wzoru. Możecie zamienić się rolami, aby dziecko mogło tworzyć własny rytm. Aby ułatwić wam zadanie dołączam filmik instruktażowy.

Zumba dla dzieci

Jako drugie zadanie mam dla was coś co sprawia wam mnóstwo radości, jak myślicie o czym mówię…tak to TANIEC.

Zróbcie trochę miejsca w pokoju, odsuńcie zabawki i bawcie się tak jak robiliśmy to w przedszkolu. Jeśli posiadacie w domu balonik użyjcie go do zabawy tak jak dzieci na nagraniu.

MIŁEJ ZABAWY!